Hakkımızda

Security For Life

BİZ KİMİZ ?

1999  YILINDA  GÜVENLİK SİSTEMLERİ SEKTÖRÜNDE,O DÖNEM BİRÇOK ULUSAL VE ULUSLARARASI MARKANINDA BAYİLİĞİNİ ALARAK YOLCULUĞUMUZA BAŞLADIK.

 ZAMAN İÇERİSİNDE GÜVENLİK SİSTEMLERİNİN LÜKS DEĞİL BİR İHTİYAÇ HALİNE GELDİĞİNİ,TEKNOLOJİNİN HER GEÇEN GÜN GELİŞTİĞİNİ GÖRMÜŞ VE YAŞAMIŞ OLDUK.BÜYÜK KÜÇÜK DEMEDEN, SEKTÖR AYIRMADAN  ADIMLARIMIZI SAĞLAM ATARAK VE GÜNÜN ŞARTLARINA UYGUN GELİŞEN TEKNOLOJİYİ TAKİP EDEREK, UYGUN FİYATLAR VE GÜVENİLİR  MARKALARI İLE ÇALIŞARAK HİZMETLERİMİZE DEVAM ETTİK.

ÖNCELİĞİMİZ HER ZAMAN MÜŞTERİLERİMİZE EKONOMİK VE ÇÖZÜM ODAKLI ÜRÜNLER VE SİSTEMLERLE HİZMET VERMEK, ONLARIN HAYATLARINI GÜVENLİ KOLAYLAŞTIRMIŞ  BİR ŞEKİLDE SÜRDÜRMEKTİR.

KIRMIZI ALARM MARKASINI KURDUĞUMUZ 2012 YILINDAN BERİ  İLK GÜN GİBİ HEYECANLA VE İLKELERİMİZLE YOLA DEVAM ETMEKTEYİZ.KALİTE,GÜVEN VE ETİK KELİMELERİNDEN ÖDÜN VERMEDEN YOLUMUZA HER GEÇEN GÜN BÜYÜYEREK DEVAM ETMEKTEYİZ.ÇALIŞANLARIMIZ HER ZAMAN İÇİN GÜLERYÜZLÜ VE İŞİNİ SEVEREK YAPMAKTADIR.MÜŞTERİLERİMİZDEN ALDIĞIMIZ GÜÇ İLE GELİŞEN TEKNOLOJİYİ TAKİP EDEREK DAİMA KENDİMİZİ GELİŞTİRMEKTEYİZ.

SON OLARAK;SEKTÖRE İLK BAŞLADIĞIMIZ GÜN GİBİ HEYECANLA,ÇÖZÜM ODAKLI,DÜNYA MARKALARIYLA BİRLİKTE VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ MUHAFAZA EDEREK YOLUMUZA BİRLİKTE DEVAM ETMEKTEYİZ.

VİZYONUMUZ

İLK GÜNDEN İTİBAREN İNSANIMIZIN GÜVENLİĞİNİ DÜŞÜNEREK,GEÇEN ZAMAN İÇERİSİNDE BİZLERİ AİLE BİREYİ OLARAK GÖRMELERİNİ VE HER TÜRLÜ ŞİKAYET,ÖNERİ VE YORUMLARINI ALARAK HİZMETLERİMİZE DEVAM ETMEKTİR.

MİSYONUMUZ

SEKTÖRDE DOĞRU ÜRÜNÜ DOĞRU FİYATLARA TÜKETİCİYE SUNARAK,DAİMA EKONOMİK ÇÖZÜM ODAKLI OLDUK VE OLACAĞIZ.HER ZAMAN GÜNCEL TEKNOLOJİYİ TAKİP EDEREK KENDİMİZİ HER DÖNEM YENİLEYEREK HİZMETLERİMİZE DEVAM ETMEKTİR.