Hakkımızda

1999 yılında güvenlik sistemleri sektöründe, o dönem bir çok ulusal ve uluslararası markanın bayiliğini alarak yolculuğumuza başladık. Zaman içerisinde güvenlik sistemlerinin lüks değil bir ihtiyaç haline geldiğini, teknolojinin her geçen gün geliştiğini görmüş ve yaşamış olduk. Adımlarımızı sağlam atarak ve günün şartlarına uygun gelişen teknolojiyi takip ederek, uygun fiyatlar ve güvenilir markalarla çalışarak hizmetlerimize devam ettik. Önceliğimiz her zaman müşterilerimize ekonomik ve çözüm odaklı ürünler sunarak hayatlarını güvenli bir şekilde sürdürmelerine yardımcı olmaktır. Kırmızı Alarm markasını kurduğumuz 2012 yılından beri ilk günkü heyecanımız ve ilkelerimize olan bağlılığımız ile yola devam etmekteyiz.


Vizyonumuz

İlk günden itibaren insanımızın güvenliğini düşünerek, geçen zaman içerisinde bizleri aile bireyleri olarak görmelerini sağlamak ve her türlü öneri, şikayet ve yorumlarını alarak hizmetlerimize devam etmektir.


Misyonumuz

Sektörde doğru ürünü doğru fiyatlarla müşterilerimize sunarak daima ekonomik ve çözüm odaklı olduk, bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Her zaman güncel teknolojiyi takip ederek, kendimizi her dönem yenileyerek hizmetlerimize devam etmektir.